NYNÍ AKCE - matrace Vám dopravíme až domů zdarma! Košík | Přihlášení | Registrace
Platba kartou Visa, Mastercard

Rychlé vyhledávání
 


Již jste navštívili
  • .


Rychlé vyhledávání
 


Již jste navštívili
  • .

  AKCE - doprava matrací zdarma!  

 

Poradna

Položit novou otázku

Otázka: Ráda bych zakoupené zboží zaplatila až po dodání a odzkoušení. Je to možné?

Odpověď: Ano, je to možné. Nově jsme zavedli způsob platby "Kup Najisto", kdy za zboží můžete zaplatit až 14 dní po doručení. Máte tak jistotu,že dodané zboží je v pořádku a že splňuje to, co jste od něj očekávala.


Otázka: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký typ matrace bych si měla zakoupit, podle čeho mám vybírat?

Odpověď: Nejlepší je si matraci vyzkoušet, záleží jestli upřednostňujete tvrdší či měkčí lůžko, popř. na jaký typ matrace jste byla do nákupu nové matrace zvyklá. Záleží také na tom, jakou máte podložku pod matrací. Pokud máte pevnou desku, doporučujeme pružinovou matraci, aby větrala. Vhodnější jsou lamelové rošty v kombinaci s pěnovými nebo latexovými matracemi. Velký význam má i výběr potahu na matraci.


Otázka: Dobrý den, zakoupila jsem si matraci ze studené pěny a chtěla bych dokoupit lamelový rošt. Poraďte, prosím, jaký rošt vybrat?

Odpověď: Lamelové rošty se od sebe liší uložením lamel, jejich šířkou a počtem, vzdáleností mezi lamelami. Optimální lamelový rošt má 28 až 42 lamel. K vyššímu komfortu je vhodný rošt s možností nastavení tuhosti ve střední části roštu a také velký význam má tzv. ramenní kolébka – pružnější pouzdra a změkčené lamely v oblasti ramen. Pro vaši matraci lze použít i rošt s mechanickým polohováním hlavy a nohou, popř. rošt motorový.


Otázka: Slyšela jsem o studené pěně. Jak se liší od klasického molitanu ?

Odpověď: Studené pěny jinak zvané též HR pěny (odvozeno z anglického „High Resilient“ – vysoce pružný). Tento typ pěn se ve svých parametrech vyrovnal a v některých kritériích, jako je např. prodyšnost, i předčil latexové materiály. Svou vysokou elasticitou, dobrou nosností a odrazovou pružností zaručuje HR pěna vysoké nároky na pohodlí při používání čalounických výrobků. U nás např. matrace: Medline Lux, Adriana Coolflex, Flexmedia


Otázka: Dobrý den, manželka si vyzkoušela matraci s línou pěnou a nyní by si ji chtěla zakoupit. Nevím, ale co to líná pěna je. Děkuji za odpověď.

Odpověď: Jedná se o viscoelastickou PUR pěnu. Tato tzv. „líná“ pěna svými specifickými vlastnostmi splňuje vysoké nároky v oblasti zdravého spaní. Oproti jiným PUR pěnám má sice nízkou pružnost, ale kromě své ideální schopnosti tvarové paměti umožňuje také absorbovat velké množství energie. Proto je někdy též nazývána „Termopěna“ nebo „Paměťová pěna“. V naší nabídce např.: Medline Visco, Adriana Viscofoam, Elsa. Při kontaktu s lidským tělem reaguje na zvýšenou teplotu snížením své tvrdosti, stává se zřetelně měkčí, čímž se docílí ideální elastické deformace. Lidské tělo se tak stabilizuje v optimální poloze, což přispívá ke klidnému spánku.


Otázka: Prosim, všude píšou nosnost 100 až 120 kg. Syn ma 130 kg. Je to tak duležité? Jakou tedy vybrat matraci?

Odpověď: Maximální nosnost matrace je dána především použitými materiály a mají zpravidla vyšší tuhost - tvrdost. Pokud si těžší člověk lehne na měkkou matraci, tak ta není schopná vytvořit dostatečnou oporu a tělo se do ní příliš zaboří. Matrace je pak také nadměrně zatěžována, což může mít za násladek výrazné snížení životnosti matrace. V našem shopu nabízíme několik matrací, které spolehlivě splňují podmínky pro vyšší zátěž: Medline Trio, Alexis Hard, Orthomedia Trio


Otázka: Dobrý den, jaký druh matrace by jste mi doporučili, když mám problémy s páteří?

Odpověď: Abych mohl dobře odpovědět na Vaši otázku, musel bych vědět o jaký typ problému s páteří se jedná. Obecně platí, že pokud jsou to bolesti v oblasti bederí páteře, bývá často problém v příliš měkké matraci. Oblast pánve se pak příliš propadá a páteř s okolními svaly jsou i ve spánku neustále zatěžovány. U problémů v krční oblasti páteře bývá problém ve špatně zvoleném polštáři. Kvalitní zónovaná matrace by měla umožnit lehké propadnutí v ramenní oblasti, což zpříjemní ležení předevěím na boku a právě v kobinaci se správným polštářem zajistí při spánku rovnou páteř a následně se pak můžou okolní svaly lépe uvolnit. Příklad kvalitních zónovaných matrací: Medline Lux, Adriana Coolflex


Otázka: Dobrý den, chtěl bych matraci 130 x 195 cm. Chtěl bych se zeptat je-li to možné?

Odpověď: Není problém vyrobit matraci takovýchto rozměrů. Výpis námi doporučovaných matrací najdete v sekci: Matrace na míru. I tyto atypické matrace dodáme do 10 dnů a cena za dopravu je, jako u všech ostatních, pro celou ČR až do domu zdarma. Požadovaný rozměr lze přímo zadat u jednotlivých matrací a systém Vám ihned dopočítá cenu. Je třeba jen počítat s tím, že před výrobou matrací atypických rozměrů požadujeme platbu předem a to buď celou částku, nebo na základě vzájemné dohody zálohovou platbu.


Otázka: Poraďte mi prosím název lepidla na molitan. Děkuji

Odpověď: Pro lepení PUR pěn (molitan) je možné použít buď lepidlo Conato UG - pro lepení méně zatěžovaných spojů, nebo Conato CAR - pro lepení pevných, namáhaných spojů.


Otázka: Dobrý den, bylo by možné u vás nechat vyrobit matraci do dětské postýlky o rozměrech 125x70cm? Z polyurethanové pěny s bavlněným potahem? Děkuji za odpověď.

Odpověď: Ano, naší specialitou je i to, že dokážeme vyrobit i dětské matrace na míru, tj. dle požadovaného rozměru. Potřebný rozměr se přímo u matrace zapíše do políček pro atypický rozměr (délka a šířka) a systém Vám ihned spočítá cenu. Matraci jsme schopni dodat do 10 dnů. Kvalitní matrace do postýlky: Baby Coofllex, Baby Bio Greenfirst


Otázka: DOBRY DEN, potrebuji stredne tvrdou matraci na kanape do hostinskeho pokoje, ale rozmery jsou 69x180cm. jedna se spise o obcasne prespani, nemusi to tedy byt nejluxusnejsi model... je mozne takovou vyrobit? dejte mi prosim vedet dekuji

Odpověď: Pro tyto účely může dostačovat i poměrně levná matrace a pro nás není problém ji vyrobit v jakémkoli rozměru. Pro příklad uvádím 3 typy matrací, které by mohly splňovat Vaše požadavky a lze je vyrobit v požadovaném rozměru: Trimedia, Flexmedia Basic


Kontaktní údaje
Matrace Webstr
Pod Všemi svatými 19
301 00 Plzeň

Mobil: +420 777 445 677

E-mail: info@matrace-webstr.cz
Zanechte nám zde své tel. číslo a my se vám ozveme.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Spolehlivá firma 2021

TOP 12
nejprodávanější matrace

1 Medline Trio 16
Od 2.992 Kč
-------
2 Nika Hard
Od 4.706 Kč
-------
3 Matrace Medline Duo
Od 2.782 Kč
-------
4 Alexis Medium
Od 5.245 Kč
-------
5 Medline Lux
Od 3.493 Kč
-------
6 Adriana Coolflex
Od 4.587 Kč
-------
7 Medline Visco 16
Od 4.199 Kč
-------
8 Monna Perfo
Od 7.421 Kč
-------
9 Medline Relaxy
Od 3.390 Kč
-------
10 Trimedia Plus
Od 2.471 Kč
-------
11 Medline Quatro
Od 5.941 Kč
-------
12 Medline Lazy
Od 5.283 Kč
 
2007-2021 © https://www.matrace-webstr.cz | Všechna práva vyhrazena
2007-2021 ©
Webdesign by Webstr
Povlečení Jan | Matrace na wikipedii | toplist TOPlist
Tento eshop využívá soubory cookie (k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti). Používáním tohoto eshopu s tím souhlasíte.